اخذ تابعیت رسمی ترکیه

انجام کلیه مراحل اداری و رسمی تابعیت ترکیه :

کشور ترکیه یکی از کشور های دارای شرایط اجتماعی، رفاهی و اقتصادی مطلوب، می تواند مورد نظر همه افرادی باشد که می خواهند خارج از کشور زندگی کرده و یا صاحب شغل باشند. برای زندگی و کار در این کشور نیز مانند تمامی کشور های دیگر جهان قوانین و مقررات خاصی وجود دارد.

به منظور زندگی در این کشور شما می بایست در ابتدا اجازه اقامت در ترکیه اخذ نمایید. ما بعنوان شرکت بازرگانی و مشاوره بین المللی دیوان ( مورد تایید دادگستری استانبول و دفترخانه اسناد رسمی ) آماده انجام کلیه مراحل رسمی و اداری اخذ اجازه اقامت در ترکیه برای شما عزیزان می باشیم.

انواع اقامت در ترکیه چند نوع می باشد که شامل اقامت کاری، دانشجویی، خرید ملک، سرمایه گذاری، ازدواج، استخدام و غیره می باشد.

جهت اخذ تابعیت ترکیه چندین راه مختلف وجود دارد :

۱ – اولین و آسان ترین روش اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه تولد فرزند در یک خانواده ترک با مادر یا پدر‌ و یا هر دو ترک می باشد.

۲ – دریافت تابعیت ترکیه با خرید حداقل یک میلیون دلار ملک و مستغلات در کشور ترکیه:

طبق مفاد قانون شهروندی جدید ترکیه اگر یک ‌نفر تبعه خارجی در کشور ترکیه به میزان یک‌ میلیون دلار املاک و یا مستغلات خریداری نماید بدون اتلاف وقت حق دریافت تابعیت رسمی کشور ترکیه را بدست خواهد آورد. شرکت بازرگانی و مشاوره بین المللی دیوان ( مورد تایید دادگستری استانبول ) مطمئن ترین و مناسب ترین همراه

شما جهت پیگیری و انجام مراحل رسمی و اداری خرید ملک و ثبت سند مالکیت و دیگر امور برای شما جهت اخذ تابعیت ترکیه می باشد.

۳ – اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در این‌ کشور :

اتباع خارجی می توانند جهت اخذ تابعیت و شهروندی کشور ترکیه با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و فعالیت به مدت ۵ سال و ایجاد کسب و کار در ترکیه اقدام نمایند. یکی از شروط اجرای این مورد، فعالیت مداوم شرکا یا کسب و کار به مدت ۵ سال می باشد.

۴ – مطابق ماده ۱۶ قانون تابعیت ترکیه اتباع خارجی از طریق ازدواج با یک تبعه ترک می توانند تابعیت و شهروندی ترکیه را دریافت نمایند.
ازدواج با یک تبعه ترک به صورت مستقیم باعث اخذ تابعیت ترکیه نمی شود ولی اشخاصی که به واسطه ازدواج با یک تبعه ترکیه سه سال مداوم مزدوج بوده و زندگی کرده باشند، می توانند برای اخذ تابعیت ترکیه درخواست دهند. در اشخاصی که درخواست می دهند؛

الف) زندگی در خانواده مشترک
ب) عدم انجام فعالیتی مغایر با زندگی مشترک
ج) عدم وجود حالتی مخالف امنیت ملی و نظم عمومی
این شروط بررسی می گردد.
(۲) در صورت فوت همسر ترک پس از تاریخ درخواست، شرط الف بند یک بررسی نمی شود.
(۳) در صورت اخذ تابعیت به واسطه ازدواج با تبعه ترک و در صورتی که دادگاه حکم بر بطلان نکاح صادر کند، اگر در ازدواج حسن نیت داشته باشند، می توانند تابعیت ترکیه را داشته باشند.

ما با سابقه ۳۵ ساله فعالیت خود و همچنین تاییدیه فعالیت مان از سوی دادگستری استانبول و دفترخانه رسمی می توانیم مناسب ترین گزینه های ایجاد اشتغال و فعالیت در ترکیه را برای شما فراهم آورده و همچنین کلیه مراحل رسمی مربوط به ثبت و فعالیت شرکت را به نمایندگی از شما پیگیری نموده و در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه برسانیم.

جهت مشاوره با مشاورین دارالترجمه رسمی دیوان در تماس باشید

تماس از طریق واتساپ و تلگرام

۵۵۵۲۸۴۸۹۵۵ ۹۰+

??? WHATSAPP : http://wa.me/905552848955