انحلال شرکت در ترکیه

انحلال شرکت در ترکیه

انجام کلیه مراحل اداری و رسمی فسخ و تصفیه شرکت در ترکیه:

فعالیت شرکت های تجاری و بازرگانی همواره با سود بالا و فعالیت مثبت و مطلوب همراه نیست و امکان دارد به دلایل مختلفی از جمله شروع ورشکستگی شرکت، به پایان رسیدن اهداف درج شده در اساسنامه فعالیت شرکت و یا نظر شرکا یا مدیر عامل شرکت مبنی بر عدم برآورد نیاز ها یا خواسته های آنها و یا بسیاری دلایل دیگر مجبور به انحلال و تصفیه و لغو فعالیت شرکت باشید.

ولی آیا در این مورد اطلاعات کافی دارید؟

آیا می دانید به چه روشی باید اقدام‌ نمایید؟

شرکت مشاوره بین المللی و دارالترجمه دیوان با افتخار به داشتن تاییدیه فعالیت از سوی دادگستری استانبول مطمئن ترین همراه شما در این زمینه خواهد بود.

در مرحله اول باید یک نفر به نمایندگی از سهام داران شرکت جهت پیگیری امور مربوط به فسخ و تصفیه شرکت تعیین گردد و در صورتی که طبق اساسنامه فعالیت شرکت و یا تصمیم هیئت سهام داران کسی انتخاب نگردیده باشد مدیر اجرایی شرکت روال انحلال و تصفیه شرکت را پیگیری و انجام خواهد داد.

مدت انحلال و تصفیه شرکت ها مانند ثبت شرکت کوتاه نبوده و با توجه به نوع فعالیت و سرمایه شرکت و موارد دیگر بین ۴ تا ۱۲ ماه و یا ۱۲ تا۱۸ ماه به طول خواهد انجامید.
جهت تصفیه و لغو فعالیت شرکت مراحل و نکاتی وجود دارد که می بایست حتما در نظر گرفته شوند :

اسامی مدیر و شرکای شرکت در دوره های زمانی مشخص شده جهت فراخوان بدهکاران، طلبکاران و انجام ‌امور مالیاتی و امور مربوط به سرمایه شرکت در روزنامه رسمی آگهی می گردد.

تصفیه فعالیت شرکت از طریق کد بازرگانی و درج لغو شرکت در سامانه رجیستری شرکت ها انجام می گردد.

توجه داشته باشید که اگر شرکتتان بازدهی و کارآیی مورد نظرتان را نداشته باشد سریعاً اقدام به فسخ و تصفیه فعالیت شرکت نمایید زیرا در صورت عدم لغو آن با بدهی های مالیاتی و مشکلات متعدد دیگری مواجه خواهید گردید.

نکته: حتماً در مورد تسویه بدهی مالیاتی اقدامات لازم را به عمل آورید زیرا در صورت عدم پرداخت مالیات مربوطه، این مورد برای شما به عنوان سابقه منفی درج خواهد گردید.

جهت مشاوره با مشاورین دارالترجمه رسمی دیوان در تماس باشید

تماس از طریق واتساپ و تلگرام

۵۵۵۲۸۴۸۹۵۵ ۹۰+

??? WHATSAPP : http://wa.me/905552848955