ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

انجام کلیه مراحل اداری و رسمی ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه :

کشور ترکیه با زیر ساخت های توریستی، اقتصادی، تجاری و مذهبی خود محل مناسبی برای زندگی و اشتغال می باشد که مد نظر اتباع خارجی می باشد. در بعضی موارد مشاهده می گردد که اتباع خارجی درخواست ازدواج رسمی با یک تبعه ترک را دارند و یا بالعکس.

در موارد اتباع ایرانی مراحل ثبت ازدواج رسمی کمی متفاوت است.. ایرانیان مقیم ترکیه و یا خود ایران برای ثبت ازدواج بین المللی می بایست مراحلی را طی نمایند که متفاوت تر از بقیه کشورها است.

شخص درخواست دهنده برای ثبت ازدواج در مرحله اول به یکی از کنسولگری های جمهوری اسلامی ایران در ترکیه مراجعه نموده و پس از واریز مبلغ ۹ یورو به حساب کنسولگری نزد بانک ایش بانک برگه تجرد دریافت نماید و سپس به وزارت امور خارجه کشور ترکیه ارسال می گردد.

در این مرحله باید تاییدیه ای از سوی وزارت امور خارجه مبنی بر عدم وجود مشکل جهت ثبت ازدواج بین المللی اخذ گردد. پس از اخذ تاییدیه می بایست آزمایش گروه خونی و بیماری های ارثی و خونی تستهای دیگر انجام گردد. زمانی که مدارک ذکر شده فوق آماده گردند شخص متقاضی با مراجعه به هر یک از دفتر اسناد رسمی، فرم های ویژه ثبت ازدواج بین المللی که از شهرداری گرفته شده به صورت کامل پر گردیده و به تایید دفتر خانه اسناد رسمی (نوتر) برسد و همچنین می بایست پاسپورت تبعه خارجی نیز ترجمه گردیده و پیوست فرم ها گردد.

با آماده سازی فرم ها جهت تعیین وقت عقد رسمی ازدواج بین المللی می بایست به اداره نکاح و عقد شهرداری مراجعه نموده و درخواست تعیین وقت نمایید که می بایست مبلغی پول نیز با توجه به نوع سالن عقد نیز پرداخت نمایید و اگر بخواهید عقدتان در محلی مخصوص و خارج از شهرداری انجام شود باید هزینه های رفت و آمد وی نیز تقبل گردد.

آخرین مرحله ثبت ازدواج رسمی بین المللی اتباع ایرانی ، بعد از انجام عقد در ترکیه برای ثبت رسمی در ایران نیز باید برگه عقد در ترکیه به کنسولگری ایران ارائه گردد.
خدماتی که در زمینه ثبت ازدواج بین المللی توسط شرکت بازرگانی و مشاوره بین المللی و دارالترجمه دیوان ارائه می گردند.

پیگیری امور مربوط به اداره ثبت احوال (نفوس)ترکیه
تکمیل مدارک مربوطه جهت ثبت ازدواج
معرفی و تعیین پرسنل مجرب در هر یک از مراحل
معرفی مرکز مربوطه برای انجام آزمایش خون (زیرا بیمارستان های دولتی برای خارجیان در زمینه تست های ازدواج ارائه خدمت نمی نمایند

یکی از مهمترین خدماتی که شرکت در زمینه ثبت ازدواج بین المللی به مشتریانش ارائه می دهد ترجمه مدارک و اوراق شخص متقاضی توسط کادر مجرب و مورد تاییدش می باشد. زیرا فعالیت این شرکت، توسط دادگستری استانبول و دفترخانه اسناد رسمی تایید گردیده و مدارک شما توسط مجرب ترین و بهترین مترجمین شرکت ترجمه می گردند.

جهت مشاوره با مشاورین دارالترجمه رسمی دیوان در تماس باشید

تماس از طریق واتساپ و تلگرام

۵۵۵۲۸۴۸۹۵۵ ۹۰+

??? WHATSAPP : http://wa.me/905552848955

شروع مشاوره آنلاین
چگونه میتونم کمکتون کنم ؟
موسسه رسمی دیوان
مشاور:
دارالترجمه رسمی نوتر
ثبت شرکت در ترکیه
اخذ شهروندی ترکیه
اخذ و تمدید اقامت توریستی ترکیه
خدمات کنسولی کدرهگیری
تماس از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره
+905552848955
مشاور شما در امور مهاجرت و اقامت کشور ترکیه
لطفا برروی "شروع مشاوره آنلاین" کلیک کنید